این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل قیمت بیتکوین در تاریخ ۲ آگوست(۱۲ مرداد)


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیتکوین مقاومت کلیدی ۱۰۴۸۰ را شکسته است و در قیمت ۱۱۴۰۰ در حال معامله است.

با شکست مقاومت کلیدی ۱۰۴۸۰، بازار بدست خریداران افتاده است و بنابراین پیش بینی میشود که ارز دیجیتال بیتکوین بتواند سطوح بالاتر را تست کند.

بنابراین شکست مقاومت های کلیدی ۹۷۰۰ و ۱۰۴۸۰ نشاندهنده فشار خرید میباشد و انتظار میرود که این دارایی قیمتهای بالاتر را تجربه کند.

در حال حاضر انتظار میرود که پولبک تا حمایت ۹۹۵۲ شکل بگیرد (این ناحیه با رنگ نارنجی در شکل مشخص شده است) و بعد از تست این ناحیه، بیتکوین به سمت بالا حرکت کند و خود را به مقاومتهای کلیدی ۱۳۸۰۰ و ۱۴۵۰۰ برساند(این ناحیه با رنگ آبی در شکل مشخص شده است):

2آگوست - تحلیل قیمت بیتکوین در تاریخ 2 آگوست(12 مرداد)

بعد از شکل گیری الگوی کف دوقلو در قیمت ۸۹۰۰، انتظار میرفت که بیتکوین مقاومتهای ۹۳۰۰ و ۹۷۰۰ را تست کند و سپس پولبک تا ناحیه ۸ هزار و ۷ هزار شکل بگیرد. اما خریداران توانستند مقاومت کلیدی ۹۷۰۰ را بشکنند و بازار را در دست بگیرند.

در حال حاضر انتظار میرود که فشار خرید در حدی باشد که بتواند مقاومت کلیدی ۱۲۶۰۰ را بشکند و بنابراین به مقاومت بالاتر در ۱۴۵۰۰ برسد.

با توجه به فشار خرید، ممکن است پولبک به ناحیه ۹۹۵۲ شکل نگیرد و حرکت صعودی بیتکوین بدون پولبک به مقاومت شکسته شده ادامه یابد.

نتیجه گیری:

در حال حاضر انتظار میرود که بیتکوین، حمایت ۹۹۵۲ را تست کند و سپس مقاومتهای کلیدی در ناحیه ۱۳۸۰۰ و ۱۴۵۰۰ را تست کند.

اگر تحلیل صعودی به نتیجه نرسد و حد ضرر در الگوی کف دوقلو تریگر شود، آنگاه انتظار میرود که پولبک تا ناحیه ۷ هزار آغاز شود. درصورتی که قیمت بالاتر از ۱۱۸۵ بسته شود، میتوان آن را تایید بیشتر برای حرکت صعودی در نظر گرفت.

برای دانلود دوره صفر تا صد فارکس کلیک کنید.

سیگنال های فارکس

سیگنال های کریپتوکارنسی

 مصاحبه با جری رابینسون

مصاحبه با برت استینبارگر

مصاحبه با کِرک دوپلسیس

ویژگی معامله گران موفق

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار