این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل قیمت بیتکوین در تاریخ ۷ دسامبر(۱۷ آبان)


توضیحات مقاله

در حال حاضر بیتکوین در قیمت ۱۵۵۰۶ در حال معامله است.

در تحلیل قبل، اشاره شده که بیتکوین میتواند سطوح پایینتر در سطح ۸ هزار را تست کند. اما با شکست سقف ۱۲۴۸۶، این تحلیل نزولی به نتیجه نرسید و خریداران بر فروشندگان غلبه کردند.

در تحلیل های قبل نیز اشاره شد که هدف حرکت صعودی بیتکوین، ناحیه مقاومتی ۱۷۰۰۰ میباشد که کف شمع سیگنال در کرش بیتکوین در سال ۲۰۱۷ میباشد.

در حال حاضر انتظار میرود که بیتکوین خود را به ناحیه مقاومتی ۱۷ هزار برساند و بعد از تست این مقاومت، فروشندگان وارد بازار شوند و قیمت تا ناحیه ۱۰۸۲۰ افت کند. اینحالت در شکل زیر نمایش داده شده است:

 

Picture2 1024x466 - تحلیل قیمت بیتکوین در تاریخ 7 دسامبر(17 آبان)

 

در صورتی که مقاومت کلیدی ۱۷۷۳۸ شکسته شود، این امر نشان میدهد که خریداران توانستند بر فروشندگان غلبه کنند. در اینحالت  انتظار میرود حرکت صعودی بیتکوین ادامه یابد و بتواند خود را به ناحیه مقاومتی ۱۹ هزار برساند.

نتیجه گیری:

بعد از شروع حرکت صعودی بیتکوین در ناحیه ۴ هزار، این ارز دیجیتال توانست شکاف موجود در ناحیه ۸۵۰۰ را پر کند و خود را به کراس طلایی ۱۰ هزار برساند. سپس بعد از واکنش به این سطح مقاومت و ورود به رِنج، در نهایت توانست این سطح را نیز بشکند و خود را به مقاومت کلیدی ۱۲ هزار برساند.

در این ناحیه نیز مجدد شاهد ورود فروشندگان بودیم. انتظار میرفت در نتیجه اسپایک هایی که در واکنش به این سطح مقاومتی شکل گرفته است، بیتکوین بتواند خود را به ناحیه حمایتی ۸ هزار برساند.

شرط این تحلیل نزولی این بود که خریداران نتوانند سقف ۱۲۴۸۶ را بشکنند. اما با شکست این سقف، در حال حاضر این تحلیل نزولی به نتیجه نرسید و بیتکوین توانست سقف ۱۴ هزار را نیز بشکند.

با شکست این مقاومت، انتظار میرود که هدف بیتکوین، تست مقاومت کلیدی ۱۷۷۳۸ میباشد که کف شمع سیگنال است و یک مقاومت فوق العاده کلیدی است. انتظار میرود در اولین برخورد با این سطح مقاومتی، فروشندگان وارد بازار شوند و بازار را در دست بگیرند و بتوانند قیمت را تا پولبک ۵۰ درصدی تا ناحیه ۱۰ هزار پایین بیاورند.

 

اثرات حذف صفر پول بر اقتصاد ایران

دوره صفر تا صد فارکس

 مصاحبه با جری رابینسون

مصاحبه با برت استینبارگر

مصاحبه با کِرک دوپلسیس

ویژگی معامله گران موفق

معامله بر اساس سود و ضرر

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار