این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل نزدک؛ دوشنبه ۱۲ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر نزدک در قیمت ۱۳۸۴۰ در حال معامله است. طبق تحلیل نزدک در ۱۲ اردیبهشت، بعد از رسیدن به ناحیه حمایتی ۱۲۸۰۶، خریداران و فروشندگان خریدند و برگشت صعودی شکل گرفت. اما این برگشت صعودی در قیمت ۱۳۵۴۷ متوقف شد و نهایتا سقف دوقلو شکل گرفت و بعد شکست نزولی ایجاد شد.

بنابراین این برگشت صعودی، مینور بود و نهایتا فروشندگان وارد شدند. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود حرکت نزولی ادامه یابد و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم. حرکت آتی نزدک در شکل زیر رسم شده است:

US100 2022 05 02 14 37 45 - تحلیل نزدک؛ دوشنبه 12 اردیبهشت

طبق تحلیل نزدک در ۱۲ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۲۶۷۵ میباشد که بر اساس MM از کف ۱۳۰۰۰ تا سقف ۱۳۳۳۸ بدست آمده است.

تارگت بعدی در قیمت ۱۲۲۸۱ میباشد که بر اساس MM از کف ۱۳۰۰۰ تا سقف ۱۳۷۴۷ بدست آمده است. بنابراین در حال حاضر همچنان بازار در کنترل فروشندگان است و انتظار میرود به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کنیم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل نزدک در ۱۲ اردیبهشت ، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. بنابراین در حال حاضر بازار در جهت فروش قرار گرفته است یعنی در کنترل فروشندگان است و هر حرکت صعودی، برگشت مینور خواهد بود و نهایتا فروشندگان وارد خواهند شد و حرکت نزولی ادامه میابد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۲۶۷۵ میباشد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر تا حمایت پایینتر در قیمت ۱۲۲۸۱ شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار