این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل نزدک؛ دوشنبه ۲۹ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر نزدک در قیمت ۱۳۸۴۰ در حال معامله است. طبق تحلیل نزدک در ۲۹ فروردین، بعد از رسیدن به ناحیه مقاومتی ۱۴۲۹۸، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه پولبک شکل گرفت. بعد از شکل گیری پولبک و رِنج، نهایتا فروشندگان وارد شدند و یک شکست نزولی قوی شکل گرفت.

این شکل نزولی توانست کف دوقلو و خط گردن را بشکند و به همین دلیل بازار در کنترل فروشندگان میباشد.پس در حال حاضر انتظار میرود حرکت نزولی نزدک ادامه یابد. حرکت آتی نزدک در شکل زیر رسم شده است:

US100 2022 04 18 15 24 23 scaled - تحلیل نزدک؛ دوشنبه 29 فروردین

طبق تحلیل نزدک در ۲۹ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. اولین تارگت در قیمت ۱۳۸۳۶ قرار داشت که بر اساس MM از کف ۱۳۹۵۳ تا سقف ۱۴۰۶۹ بدست آمده بود.

این تارگت نیز شکسته شد و حرکت نزولی ادامه پیدا کرد. سپس پولبک شکل گرفت ولی انتظار میرود پرچم نزولی باشد و مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد. تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱۳۶۴۵ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۱۳۹۵۳ تا سقف ۱۴۲۶۱ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل نزدک در ۲۹ فروردین ، در حال حاضر بازار در یک حرکت نزولی قرار دارد و انتظار میرفت در ابتدا به قیمت ۱۳۸۳۶ برسد. بعد از رسیدن به این قیمت، حرکت نزولی ادامه پیدا کرد و شکست نزولی شکل گرفت.

بعد از این شکست نزولی، یک پولبک ایجاد شد اما انتظار میرود این پولبک، پرچم نزولی باشد و مجدد به سمت پایین حرکت کنیم. تارگت بعدی که انتظار میرود به آن برسیم در قیمت ۱۳۶۴۵ قرار دارد که با استفاده از MM از کف ۱۳۹۵۳ تا سقف ۱۴۲۶۱ بدست آمده است.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

Rating: ۱.۰/۵. From 1 vote.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار