این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل نفت برنت؛ یکشنبه 28 فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر نفت برنت در قیمت 111.15 در حال معامله است. طبق تحلیل نفت برنت در 28 فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد. بعد از رسیدن به سقف 136 دلار، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک شکست نزولی قوی شکل گرفت. بعد از این حرکت نزولی، یک برگشت صعودی ایجاد شد. بعد از این برگشت صعودی، مجدد فروشندگان وارد شدند و یک حرکت نزولی دیگر شکل گرفت.

این حرکت نزولی به شکل گیری کف بالاتر منجر شد و سپس خریداران وارد شدند و یک شکست صعودی قوی ایجاد شد.  در حال حاضر انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و به سمت سطح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. حرکت اتی نفت برنت در شکل زیر رسم شده است:

UKOIL 2022 04 17 14 54 13 scaled - تحلیل نفت برنت؛ یکشنبه 28 فروردین

طبق تحلیل نفت برنت در 28 فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت 114.29 قرار دارد که بر اساس MM از سقف109.30 تا کف 104.17 بدست آمده است. تارگت بعدی در قیمت 123.70 میباشد که بر اساس MM از سقف 114.46 تا کف 105.11 بدست آمده است.

 

نتیجه گیری

طبق تحلیل نفت برنت در 28 فروردین، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. این حرکت صعودی بعد از دو گام نزولی ایجاد شد. بنابراین در حال حاضر بازار در کنترل خریداران است و انتظار میرود به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم. اولین و نزدیک ترین تارگت در قیمت 114.29 میباشد.

بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد خریداران وارد شوند و یک حرکت صعودی دیگر تا تارگت بعدی در قیمت 123.70 شکل بگیرد. بنابراین در حال حاضر نفت برنت در یک حرکت صعودی قرار دارد و انتظار میرود به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کنیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار