این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل کوتی؛ چهارشنبه ۲۹ دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال کوتی در قیمت ۳۹ سنت در حال معامله است. طبق تحلیل کوتی در ۲۹ دی، در حال حاضر بازار در رِنج قرار دارد. بعد از رسیدن به سقف ۶۹ سنت، فروشندگان فروختند و خریداران سود گرفتند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل گرفت. همچنین الگوی سقف دوقلو ایجاد شد و نهایتا خط گردن شکسته شد و حرکت نزولی آغاز گردید.

بعد از رسیدن به حمایت  ۲۵ سنت، فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه برگشت صعودی شکل گرفت. اما این برگشت بصورت دو گام اصلاحی بود و نه روند صعودی قوی. حمایت ۲۵ سنت با استفاده از MM از کف ۴۵ سنت تا سقف ۶۴ سنت تعیین شده است. بعد از رسیدن به حمایت ۲۵ سنت، بازار وارد رِنج شد اما انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود.

حرکت آتی کوتی در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 3 4 - تحلیل کوتی؛ چهارشنبه 29 دی

طبق تحلیل کوتی در ۲۹ دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر این ارز دیجیتال در یک رِنج قرار گرفته است. انتظار میرود این رِنج به سمت بالا شکسته شود و در ابتدا به حمایت ۲۰ سنت برسیم. این تارگت بر اساس MM از کف ۴۲ سنت تا سقف ۶۴ سنت بدست آمده است. تارگت بعدی در قیمت ۱۷ سنت قرار دارد که بر اساس MM از کف ۲۹ سنت تا سقف ۴۲ سنت بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل کوتی در ۲۹ دی، در حال حاضر این ارز دیجیتال در یک رِنج قرار دارد که این رِنج بعد از یک روند نزولی شکل گرفته است. انتظار میرود این رِنج به سمت پایین شکسته شود و به تارگتهای ۲۰ الی ۱۷ سنت برسیم. این تارگت ها بر اساس MM از کف ۴۵ تا سقف ۶۴ سنت بدست آمده اند. بنابراین انتظار میرود در روزهای آتی یک حرکت نزولی تا این نواحی حمایتی شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار