این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل گالا؛ سه شنبه ۹ آذر


توضیحات مقاله

در حال حاضر ارز دیجیتال گالا در قیمت ۶۳ سنت در حال معامله است. طبق تحلیل گالا در ۹ آذر، بعد از رسیدن به مقاومت کلیدی ۸۴ سنت، فروشندگان وارد شدند و بازار وارد رِنج شد. سپس سقف ها و کف های پایینتر شکل گرفت. همچنین در این رِنج، الگوی سقف دوقلو و MTR با سقف پایینتر نیز شکل گرفت.

از طرف دیگر کف دوقلو نیز شکل گرفت. در هر صورت بعد از اولین شکست نزولی، بازار مجدد بالا رفت که بتواند سقف قبلی را تست و یا آن را بشکند اما موفق نشد و نهایتا کف این حرکت صعودی شکسته شد. بنابراین بعد از شکسته شدن کف ۶۲ سنت، میتوان انتظار داشت که این ارز دیجیتال به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کند.

حرکت آتی گالا در شکل زیر رسم شده است:

Picture2 4 - تحلیل گالا؛ سه شنبه 9 آذر

همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، طبق تحلیل گالا در ۹ آذر، انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. در ابتدا میتوانیم کف  ۱۱ و  ۳۶ سنت را بهم وصل کنیم و به موازات آن یک خط بر روی سقف ۸۴ سنت قرار دهیم. با اینکار کانال صعودی در شکل بالا بدست می آید.

در حال حاضر انتظار میرود کف این کانال صعودی شکسته شود و در ابتدا به حمایت ۴۷ سنت برسیم.  در صورت شکسته شدن این سطح حمایتی و تثبیت قیمت در زیر آن، گالا میتواند تا ۳۰ سنت افت کند. بنابراین انتظار میرود این ارز دیجیتال در روزهای آتی، افت قیمت تا ۴۷ الی ۳۰ سنت را تجربه کند.

 

نتیجه گیری:

در حال حاضر طبق تحلیل گالا در ۹ آذر، این ارز دیجیتال در یک کانال صعودی قرار دارد. بعد از رسیدن به مقاومت کلیدی ۸۴ سنت، فروشندگان وارد شدند و رِنج و سقف دوقلو شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود کف این کانال صعودی شکسته شود و این ارز دیجیتال تا سطح حمایتی ۴۷ الی ۳۰ سنت افت کند.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار