این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل AUDUSD؛ سه شنبه ۳ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر AUDUSD در قیمت ۰.۷۲۲۵ در حال معامله است. طبق تحلیل AUDUSD در ۳ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. بعد از رسیدن به حمایت ۰.۶۹۶۷ ، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه کف دوقلو یا برگشت ماژور شکل گرفت.

بعد از شکل گیری کف دوقلو، نهایتا خط گردن شکسته شد و یک شکست صعودی شکل گرفت. همچنین سقف ماژور نیز شکسته شد. در ابتدا به مقاومت ۰.۷۲۴۸ رسیدیم. سپس بازار وارد رِنج شد. این مقاومت با استفاده از MM از سقف ۰.۷۱۵۱ تا کف ۰.۷۰۵۵ بدست آمده بود.

در حال حاضر انتظار میرود حرکت صعودی AUDUSD ادامه داشته باشد که در شکل زیر رسم شده است.

Picture2 3 1 - تحلیل AUDUSD؛ سه شنبه 3 اسفند

طبق تحلیل AUDUSD در ۳ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و انتظار میرود این رِنج نهایتا به سمت بالا شکسته شود. اولین تارگت در قیمت ۰.۷۲۷۳ قرار دارد. تارگت بعدی در قیمت ۰.۷۳۵۳ الی ۰.۷۳۹۳ قرار دارد که این تارگت بر اساس MM از سقف ۰.۷۱۸۱ تا کف ۰.۶۹۸۷ بدست آمده است. بنابراین از قیمت جاری تا تارگت آخر در حدود ۱۶۰ پیپ سود میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل AUDUSD در ۳ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت اصلاحی یا رِنج قرار دارد و انتظار میرود نهایتا این رِنج به سمت بالا شکسته شود و روند صعودی ادامه یابد و به سمت سطوح مقاومتی بالاتر حرکت کنیم. اولین مقاومت در ناحیه ۰.۷۲۷۳ قرار دارد. در صورتی که این مقاومت شکسته شود، تارگت بعدی در قیمت ۰.۷۳۵۳ الی ۰.۷۳۹۳ قرار دارد.

تا آخرین تارگت در حدود ۱۶۰ پیپ سود میباشد. بنابراین انتظار میرود سقف ۰.۷۲۴۸ شکسته شود و یک حرکت صعودی قوی تا مقاومت ۰.۷۳۵۳ الی ۰.۷۳۹۳ شکل بگیرد که در حدود ۱۳۰ الی ۱۶۰ پیپ سود میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار