این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل AUDUSD؛ یکشنبه ۲۶ دی


توضیحات مقاله

در حال حاضر جفت ارز AUDUSD در قیمت ۰.۷۲۱۱ در حال معامله است. طبق تحلیل AUDUSD در ۲۶ دی، در حال حاضر بعد از آخرین گام نزولی که تا کف ۰.۶۹۹۳ رسید، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت.

بعد از رسیدن به سقف ۰.۷۲۶۴، برگشت نزولی شکل گرفت که این مقاومت در نتیجه MM از ۰.۷۱۸۳ تا ۰.۷۱۰۹ ایجاد شد. بعد از این برگشت نزولی، مجدد خریداران وارد شدند و یک برگشت صعودی قوی شکل گرفت اما مجدد فروشندگان وارد شدند و بازار در حالت رِنج قرار گرفته است.

در حال حاضر انتظار میرود این برگشت نزولی ادامه یابد اما صرفا یک گام نزولی در درون این رِنج میباشد و نه شروع روند نزولی. بنابراین در حال حاضر انتظار میرود این برگشت نزولی تا ناحیه ۰.۷۱۳۴ ادامه یابد و بعد خریداران وارد شوند و بازار برگردد به سمت بالا.

حرکت آتی این جفت ارز در شکل زیر رسم شده است:

Picture1 5 1 - تحلیل AUDUSD؛ یکشنبه 26 دی

طبق تحلیل AUDUSD در ۲۶ دی و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر انتظار میرود بعد از شکل گیری پولبک، مجدد فروشندگان وارد شوند و به حمایت ۰.۷۱۳۴ برسیم که این تارگت بر اساس MM از کف ۰.۷۲۱۳ تا سقف ۰.۷۲۹۲ تعیین شد.

بعد از رسیدن به این تارگت، مجدد خریداران وارد خواهند شد و حرکت صعودی ادامه میابد. میتوانیم تارگت ۰.۷۲۵۳ و ۰.۷۲۹۳ را برای این حرکت صعودی در نظر بگیریم که این تارگت ها بر اساس MM از سقف ۰.۷۲۷۷ تا کف ۰.۷۱۶۰ تعیین شده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل AUDUSD در ۲۶ دی، در حال حاضر بازار در یک گام صعودی قرار دارد و انتظار میرود در ابتدا یک پولبک تا کف ۰.۷۱۳۴ شکل بگیرد و بعد خریداران وارد شوند و حرکت صعودی ادامه یابد و به تارگت ۰.۷۲۹۳ برسیم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار