این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل EURUSD؛ دوشنبه ۳۰ خرداد


توضیحات مقاله

در حال حاضر جفت ارز EURUSD در قیمت ۱.۰۵۲۶ در حال معامله است. طبق تحلیل EURUSD در ۳۰ خرداد، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. بعد از رسیدن به کف ۱.۰۳۵۹، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه یک حرکت صعودی شکل گرفت و سپس پولبک ایجاد شد و بعد یک سیگنال قوی برای خرید شکل گرفت. بعد از شکل گیری این سیگنال خرید، یک شکست صعودی خیلی قوی ایجاد شد.

اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۱.۰۵۸۴ بود که براساس MM از سقف ۱.۰۴۹۷ تا کف ۱.۰۴۱۱ بدست آمده بود. بعد از رسیدن به این تارگت، خریداران سود گرفتند و فروشندگان هم فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل گرفت. حرکت آتی EURUSD در شکل زیر رسم شده است:

EURUSD 2022 06 20 15 12 30 - تحلیل EURUSD؛ دوشنبه 30 خرداد

طبق تحلیل EURUSD در ۳۰ خرداد و همانطور که در شکل بالا مشخص است، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد و به سطوح بالاتر برسیم. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۱.۰۵۸۸ میباشد. که براساس MM از سقف ۱.۰۵۳۵ تا کف ۱.۰۴۵۸ بدست آمده است. تارگت بعدی در قیمت ۱.۰۶۰۷ میباشد. بنابراین انتظار میرود یک حرکت صعودی در حدود ۷۰ پیپ شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل EURUSD در ۳۰ خرداد، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و یک گام صعودی در درون این رِنج در حال شکل گیری است. این حرکت صعودی توانست سقف ۱.۰۵۳۵ را بشکند. بنابراین انتظار میرود خریداران وارد شوند و دومین گام صعودی در درون این رِنج نیز شکل بگیرد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۱.۰۵۸۸ میباشد که در حدود ۵۰ پیپ افزایش قیمت میباشد.

تارگت بعدی در قیمت ۱.۰۶۰۷ قرار دارد که در حدود ۷۰ پیپ رشد قیمت خواهیم داشت. بنابراین در حال حاضر بازار در دست خریداران است و انتظار میرود یک حرکت صعودی شکل بگیرد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار