این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل EURUSD؛ چهارشنبه ۴ اسفند


توضیحات مقاله

در حال حاضر EURUSD در قیمت ۱.۱۳۵۵ در حال معامله است. طبق تحلیل EURUSD در۴ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت صعودی قرار دارد. بعد از رسیدن به حمایت ۱.۱۲۸۷، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه کف دوقلو شکل گرفت. این کف دوقلو بصورت رِنج میباشد و انتظار میرود یک حرکت صعودی به سمت سقف رِنج شکل بگیرد.

همچنین سقف ماژور نیز شکسته شد. بعد از شکسته شدن سقف ماژور، یک حرکت نزولی شکل گرفت و کف بالاتر ایجاد شد. سپس خریداران در این کف بالاتر وارد شدند و در حال حاضر انتظار میرود حرکت صعودی EURUSD ادامه داشته باشد که در شکل زیر رسم شده است.

Picture1 2 3 - تحلیل EURUSD؛ چهارشنبه 4 اسفند

طبق تحلیل EURUSD در ۴ اسفند و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد و انتظار میرود یک گام صعودی به سمت سقف این رِنج شکل بگیرد. تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۱.۱۴۰۰ الی ۱.۱۴۰۴ قرار دارد که با استفاده از MM از سقف ۱.۱۳۴۹ تا کف  ۱.۱۲۹۲ بدست آمده است که در حدود ۵۰ پیپ افزایش قیمت میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل EURUSD در ۴ اسفند، در حال حاضر بازار در یک حرکت اصلاحی یا رِنج قرار دارد و انتظار میرود به سمت سقف این رینج در قیمت ۱.۱۴۰۴ حرکت کند که در حدود ۵۰ پیپ افزایش قیمت میباشد. بنابراین بعد از رسیدن به حمایت ۱.۱۲۸۷ و شکل گیری کف بالاتر، نهایتا خریداران وارد شدند و یک حرکت صعودی شکل گرفت.

انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و خریداران مجدد وارد شوند و یک گام صعودی تا قیمت ۱.۱۴۰۰ الی ۱.۱۴۰۴ شکل بگیرد که در سقف رِنج میباشد. بنابراین انتظار میرود یک گام صعودی دیگر در جفت ارز EURUSD شکل بگیرد که در حدود ۵۰ پیپ افزایش قیمت میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار