این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل EURUSD؛ یکشنبه ۲۱ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر جفت ارز EURUSD در قیمت ۱.۰۸۷۶ در حال معامله است. طبق تحلیل EURUSD در ۲۱ فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به کف ۱.۰۸۳۶، خریداران خریدند و فروشندگان سود گرفتند و یک برگشت صعودی شکل گرفت اما بازار همچنان در زیر میانگین متحرک قرار دارد و انتظار میرود این برگشت صعودی، مینور باشد یعنی نهایتا در زیر میانگین متحرک باقی میماند و فروشندگان وارد میشوند و یک حرکت نزولی دیگر خواهیم داشت و به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت خواهیم کرد. حرکت آتی EURUSD در شکل زیر رسم شده است:

EURUSD 2022 04 10 16 56 50 - تحلیل EURUSD؛ یکشنبه 21 فروردین

طبق تحلیل EURUSD در ۲۱ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشخص است، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به سقف ۱.۱۱۸۴، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی قوی شکل گرفت که یک روند قوی میباشد.

در حال حاضر در حمایت ۱.۰۸۳۶ قرار داریم و بازار به آن واکنش نشان داد. اما انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد. تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱.۰۷۹۴ قرار دارد که بر اساس MM از کف۱.۰۹۵۴ تا سقف۱.۱۱۱۳ بدست آمده است که در حدود ۸۰ پیپ افت قیمتی میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل EURUSD در ۲۱ فروردین، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. در ابتدا به حمایت ۱.۰۸۳۶ رسیدیم و طرفین بازار به این حمایت واکنش نشان دادند و یک شمع برگشتی شکل گرفت اما انتظار میرود این برگشت صعودی، مینور باشد یعنی مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و یک حرکت نزولی دیگر شکل خواهد گرفت. تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱.۰۷۹۴ قرار دارد که در حدود ۸۰ پیپ افت قیمتی میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار