این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل GBPUSD؛ دوشنبه ۲۹ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر GBPUSD در قیمت ۱.۳۰۲۵۶ در حال معامله است. طبق تحلیل GBPUSD در ۲۹ فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قرار دارد و همچنان در جهت فروش میباشد. بنابراین در حال حاضر بازار در کنترل فروشندگان است و انتظار میرود هر برگشت صعودی، مینور باشد و تبدیل شود به پرچم نزولی یا رِنج و سپس فروشندگان وارد شوند و یک شکست نزولی شکل بگیرد و به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کنیم.

بنابراین هر حرکت صعودی، فرصت فروش میباشد تا بتوانیم تا قیمتهای پایینتر سوئینگ کنیم و خرید صرفا باید با هدف اسکلپ باشد. پس حرکت آتی این جفت ارز به سمت پایین میباشد و انتظار میرود به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کنیم. حرکت آتی BGPUSD در شکل زیر رسم شده است:

GBPUSD 2022 04 18 16 26 21 scaled - تحلیل GBPUSD؛ دوشنبه 29 فروردین

طبق تحلیل GBPUSD در ۲۹ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند نزولی قوی قرار دارد و هر برگشت صعودی، مینور خواهد بود و تبدیل میشود به پرچم صعودی یعنی نهایتا فروشندگان وارد میشوند و یک حرکت نزولی به سمت پایین شکل میگیرد.

اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱.۲۹۷۸ میباشد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر تا تارگتهای ۱.۲۹۵۴ و سپس ۱.۲۹۲۶ داشته باشیم. بنابراین انتظار میرود یک حرکت نزولی در حدود ۱۰۰ پیپ داشته باشیم.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل GBPUSD در ۲۹ فروردین در حال حاضر این جفت ارز در یک روند نزولی قوی قرار دارد و هر گونه برگشت صعودی، مینور خواهد بود و تبدیل میشود به پرچم نزولی و نهایتا به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت خواهیم کرد. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۱.۲۹۷۸ میباشد. تارگت بعدی در قیمت ۱.۲۹۵۴ و سپس ۱.۲۹۲۶ قرار دارد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار