این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل USDCAD؛ چهارشنبه ۲۰ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر USDCAD در قیمت ۱.۲۶۸۵ در حال معامله است. طبق تحلیل USDCAD در ۲۰ بهمن، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار گرفته است و سقف دوقلو شکل گرفته است. انتظار میرود کف این رِنج در قیمت ۱.۲۶۵۰ شکسته شود و یک حرکت نزولی دیگر در یک رِنج بزرگتر شکل بگیرد و بازار به سمت سطوح حمایتی پایینتر حرکت خواهد کرد.

بعد از رسیدن به مقاومت ۱.۲۷۹۶، خریداران فروختند و فروشندگان سود گرفتند و در نتیجه سقف دوقلو شکل گرفت. مقاومت ۱.۲۷۹۶ بر اساس MM از سقف ۱.۲۶۷۶ تا کف ۱.۳۵۷۴ بدست آمده است. بنابراین بعد از رسیدن به این مقاومت، برگشت نزولی شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود حرکت صعودی ادامه یابد و یک گام نزولی دیگر شکل بگیرد.

حرکت آتی USDCAD  در شکل زیر رسم شده است:

Picture2 4 scaled - تحلیل USDCAD؛ چهارشنبه 20 بهمن

طبق تحلیل USDCAD در ۲۰ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک رِنج و سقف دوقلو قرار دارد. انتظار میرود کف این رِنج شکسته شود و به سطوح پایینتر حمایتی برسیم. اولین تارگت در قیمت ۱.۲۶۱۲ قرار دارد که در حدود ۶۰ پیپ افت قیمت میباشد.

تارگت دوم در قیمت ۱.۲۵۸۲ قرار دارد که در حدود ۱۰۰ پیپ افت قیمت میباشد. تارگت ۱.۲۵۸۲ با استفاده از MM از کف ۱.۲۶۷۹ تا سقف ۱.۲۷۷۷ بدست آمده است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل USDCAD در ۲۰ بهمن، در حال حاضر بازار در یک سطح مقاومتی قرار گرفته است و بعد از رسیدن به این سطح، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه برگشت نزولی شگل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و در ابتدا به تارگت ۱.۲۶۱۲ برسیم.

بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، انتظار میرود مجدد حرکت نزولی ادامه یابد و به تارگت دوم در قیمت ۱.۲۵۸۲ برسیم که در حدود ۱۰۰ پیپ افت قیمت میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار