این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل USDCHF؛ سه شنبه ۲۳ فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر USDCHF در قیمت ۰.۹۳۲۹ در حال معامله است. طبق تحلیل USDCHF در ۲۳ فروردین، در حال حاضر بازار در یک رِنج قرار دارد. بعد از رسیدن به مقاومت ۰.۹۳۷۳، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه برگشت نزولی شکل گرفت. این برگشت نزولی بر اساس گام۱=گام۲ حرکت کرد و بر این اساس در حمایت۰.۹۳۰۳ متوقف شد. سپس خریداران وارد شدند و برگشت صعودی شکل گرفت.

در حال حاضر این برگشت صعودی توانست سقف ماژور در آخرین گام نزولی رِنج را بزند و انتظار میرود یک حرکت صعودی تا ۰.۹۳۵۴ شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این تارگت، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و حرکت نزولی ادامه میابد و به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت میکنیم. حرکت آتی USDCHF در شکل زیر رسم شده است:

USDCHF 2022 04 12 13 25 52 - تحلیل USDCHF؛ سه شنبه 23 فروردین

طبق تحلیل USDCHF در ۲۳ فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک حرکت اصلاحی قرار دارد و بعد از رسیدن به حمایت ۰.۹۳۰۳، یک حرکت صعودی شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت صعودی تا تارگت ۰.۹۳۵۴ ادامه یابد. بعد از رسیدن به این تارگت، مجدد خریداران سود میگیرند و فروشندگان میفروشند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل خواهد گرفت.

اولین تارگت این برگشت نزولی در قیمت ۰.۹۲۸۷ قرار دارد که بر اساس MM از کف ۰.۹۳۱۱۵ تا سقف ۰.۹۳۴۳ بدست امده است. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، یک حرکت نزولی دیگر تا حمایت ۰.۹۲۷۴ خواهیم داشت. بنابراین بعد از شکل این پرچم نزولی، انتظار میرود یک حرکت نزولی در حدود ۸۰ پیپ شکل بگیرد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل USDCHF در ۲۳ فروردین، در حال حاضر بازار در رِنج هست و انتظار میرود یک پرچم نزولی تا ۰.۹۳۵۴ شکل بگیرد. بعد از رسیدن به این تارگت، فروشندگان وارد خواهند شد و یک حرکت نزولی تا تارگت ۰.۹۲۷۴ خواهیم داشت.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار