این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل USDCHF؛ شنبه ۲ بهمن


توضیحات مقاله

در حال حاضر جفت ارز USDCHF در قیمت ۰.۹۱۱۸ در حال معامله است. طبق تحلیل USDCHF در ۲ بهمن، در حال حاضر جفت ارز USDCHF در یک کانال نزولی قرار گرفته است. بعد از رسیدن به سقف ۰.۹۲۷۸، خریداران سود گرفتند و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک شکست نزولی قوی شکل گرفت.

این مقاومت در نزدیکی سقف ماژور قرار داشت و خریداران نتوانستند آن را بشکنند و در نتیجه فروشندگان وارد شدند. این مقاومت بر اساس MM از سقف ۰.۹۲۲۷ تا کف ۰.۹۱۸۲ بدست آمد. یعنی میتوانستیم این فاصله را اندازه بگیریم و آن را پروجکت کنیم به سمت بالا. با اینکار تارگت این حرکت صعودی در قیمت ۰.۹۲۷۱ بدست می آید و سپس با اندکی اورشوت، نهایتا یک برگشت نزولی قوی شکل گرفت.

بعد از شکل گیری این شکست نزولی، یک برگشت صعودی شکل گرفت اما مینور بود و نهایتا تبدیل شد به پرچم نزولی. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. حرکت آتی جفت ارز USDCHF در شکل زیر رسم شده است:

Picture2 3 - تحلیل USDCHF؛ شنبه 2 بهمن

طبق تحلیل USDCHF در ۲ بهمن و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر این جفت ارز در یک کانال نزولی قرار دارد. انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و در ابتدا به تارگت ۰.۹۰۷۰ برسیم. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و این حرکت نزولی ادامه پیدا خواهد کرد.

بنابراین تارگت بعدی در سطح ۰.۹۰۱۵ قرار دارد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد حرکت نزولی ادامه پیدا خواهد کرد و به تارگت ۰.۸۹۶۷ خواهیم رسید.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل USDCHF در ۲ بهمن، در حال حاضر این جفت ارز در یک کانال نزولی قرار دارد و انتظار میرود یک حرکت نزولی تا ناحیه ۰.۹۰۱۵ الی ۰.۸۹۶۷ شکل بگیرد که در حدود ۱۵۰ پیپ افت قیمت میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار