این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل USDCHF؛ شنبه ۳۱ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر USDCHF در قیمت ۰.۹۴۲۲ در حال معامله است. طبق تحلیل USDCHF در ۳۱ اردیبهشت، بازار در یک حرکت صعودی قوی و کلایمکتیک قرار داشت و بعد از رسیدن به سقف ۱.۰۰۶۴، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه برگشت نزولی شکل گرفت.

در حال حاضر بازار در کنترل فروشندگان میباشد و در جهت فروش قرار گرفته است و انتظار میرود به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کنید. بنابراین در حال حاضر بازار از کنترل خریداران خارج شده است و انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی دیگر شکل بگیرد. حرکت آتی USDCHF در شکل زیر رسم شده است:

USDCHF 2022 05 21 14 20 25 scaled - تحلیل USDCHF؛ شنبه 31 اردیبهشت

طبق تحلیل USDCHF در ۳۱ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد و بعد از رسیدن به سقف ۱.۰۰۶۴، خریداران و فروشندگان فروختند. خریداران فروختند که سود بگیرند و فروشندگان هم فروختند که معامله فروش باز کنند.

در نتیجه یک برگشت نزولی قوی شکل گرفت.  بعد از رسیدن به حمایت ۰.۹۶۹۴، خریداران وارد شدند اما این اولین برگشت صعودی هست و انتظار میرود مینور باشد یعنی تبدیل میشود به پرچم نزولی و مجدد فروشندگان وارد خواهند شد و حرکت نزولی ادامه خواهد یافت.  بنابراین انتظار میرود مجدد فروشندگان وارد شوند و یک حرکت نزولی تا تارگت ۰.۹۶۱۷ شکل بگیرد. تارگت بعدی در قیمت ۰.۹۵۶۵ قرار دارد که در حدود ۱۸۰ پیپ افت قیمتی میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل USDCHF در ۳۱ اردیبهشت ، در حال حاضر بازار در یک کانال نزولی قرار دارد که بعد از رسیدن به سقف ۱.۰۰۶۴ شکل گرفته است. یعنی بعد از رسیدن به این سقف، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی خیلی قوی شکل گرفت. اولین تارگت این حرکت نزولی در قیمت ۰.۹۶۱۷ میباشد و تارگت بعدی در قیمت ۰.۹۵۶۵ قرار دارد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار