این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

blank
نوت برداری

تحلیل USDJPY؛ شنبه 13 فروردین


توضیحات مقاله

در حال حاضر جفت ارز USDJPY در قیمت 122.54 در حال معامله است. طبق تحلیل USDJPY در 13 فروردین، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار گرفته است و انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد.قبل از این حرکت صعودی، یک روند نزولی داشتیم که در قیمت 121.31 متوقف شد.

سپس برگشت صعودی شکل گرفت و بعد مجدد یک گام نزولی دیگر تا همین ناحیه شکل گرفت و بعد حرکت نزولی متوقف شد. سپس خریداران وارد شدند و برگشت ماژور شکل و سقف ماژور شکسته شد. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد و این جفت ارز بتواند به سمت سطوح بالاتر مقاومتی حرکت کند.

حرکت آتی USDJPY در شکل زیر رسم شده است:

USDJPY 2022 04 02 12 41 42 scaled - تحلیل USDJPY؛ شنبه 13 فروردین

طبق تحلیل USDJPY در 13 فروردین و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار میرود در ابتدا به تارگت 123.15 برسد که در حدود 60 پیپ افزایش قیمت میباشد. این تارگت بر اساس MM از سقف 122.35 تا کف 121.37 بدست آمده است. بنابراین انتظار میرود این جفت ارز یک حرکت صعودی تا مقاومت 123.15 داشته باشد. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مقاومت بعدی در قیمت 123.33 قرار دارد که در حدود 75 پیپ افزایش قیمت میباشد.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل USDJPY در 13 فروردین، در حال حاضر این جفت ارز در یک روند صعودی قرار دارد و انتظار میرود این حرکت صعودی ادامه یابد. اولین تارگت این حرکت صعودی در قیمت 123.15 قرار دارد که بر اساس MM از سقف ماژور بدست آمده است. بعد از رسیدن به این تارگت و شکل گیری پولبک، مجدد خریداران وارد خواهند شد و حرکت صعودی ادامه خواهد یافت و بازار به تارگت بعدی در قیمت 123.33 خواهد رسید که در حدود 75 افزایش قیمت میباشد.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار