این مطالب برای شما کاربران پیشنهاد میشود

نوت برداری

تحلیل USDJPY؛ یکشنبه ۱۱ اردیبهشت


توضیحات مقاله

در حال حاضر جفت ارز USDJPY در قیمت ۱۲۹.۸۵ در حال معامله است. طبق تحلیل USDJPY در ۱۱ اردیبهشت، در حال حاضر بازار در ابتدای یک روند نزولی قرار دارد. بعد از رسیدن به سقف ۱۳۱.۲۵، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل گرفت.

این مقاومت بر اساس MM از سقف ۱۲۹.۱۰ تا کف ۱۲۷.۱۰ بدست آمده بود. بنابراین بر اساس این روش، یک تارگت در ناحیه ۱۳۱.۰۸ داشتیم که بعد از رسیدن به آن، یک برگشت نزولی شکل گرفت. در حال حاضر انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کنیم. حرکت آتی USDJPY در شکل زیر رسم شده است:

USDJPY 2022 05 01 14 23 22 - تحلیل USDJPY؛ یکشنبه 11 اردیبهشت

طبق تحلیل USDJPY در ۱۱ اردیبهشت و همانطور که در شکل بالا مشاهده میشود، در حال حاضر بازار در ابتدای یک حرکت نزولی میباشد و انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. اولین تارگت در قیمت ۱۲۸.۸۱ میباشد که در حدود ۱۰۰ پیپ سود است. این تارگت بر اساس MM از کف ۱۲۹.۹۵ تا سقف ۱۳۱.۱۰ بدست آمده است. تارگت بعدی در قیمت ۱۲۷.۹۷ میباشد که در حدود ۱۸۰ پیپ سود است. نهایتا تارگت سوم در قیمت ۱۲۷.۵۹ میباشد که در حدود ۲۳۰ پیپ سود است.

 

نتیجه گیری:

طبق تحلیل USDJPY در ۱۱ اردیبهشت ، در حال حاضر این جفت ارز در ابتدای یک حرکت نزولی میباشد و انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد. بعد از رسیدن به سقف ۱۳۱.۲۵، خریداران و فروشندگان فروختند و در نتیجه یک برگشت نزولی شکل گرفت.

انتظار میرود این حرکت نزولی ادامه یابد و به سمت سطوح پایینتر حمایتی حرکت کنیم. پس اولین تارگت در قیمت ۱۲۸.۸۱ قرار دارد. دومین تارگت در قیمت ۱۲۷.۹۷ میباشد و تارگت آخر هم در قیمت ۱۲۷.۵۹ است که تا تارگت آخر در حدود ۲۳۰ پیپ سود داریم.

این تحلیل صرفا جنبه آموزشی دارد.

مسئولیت معامله بر عهده تریدر میباشد.وبسایت رسابورس هیچگونه مسئولیتی نمیپذیرد.

 

دوره جامع پرایس اکشن

دوره فارکس پیشرفته

No votes yet.
Please wait...
مقالات مرتبط

افزودن نظر
دوره های مرتبط

جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
جای عکس مقاله
هر گونه کپی برداری از محتوای وبسایت پیگرد قانونی دارد. طراحی توسط آرتایار